Tajlandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Tha Hat Yao/ท่าหาดยาว, 45240, Phon Sai/โพนทราย, Roi Et/ร้อยเอ็ด, Northeast/ภาคอีสาน: 45240

45240

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Tha Hat Yao/ท่าหาดยาว, 45240, Phon Sai/โพนทราย, Roi Et/ร้อยเอ็ด, Northeast/ภาคอีสาน
Qytet :Tha Hat Yao/ท่าหาดยาว
Rajon 3 :Phon Sai/โพนทราย
Rajon 2 :Roi Et/ร้อยเอ็ด
Rajon 1 :Northeast/ภาคอีสาน
Vend :Tajlandë
Kodi Postar :45240

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :TH-45
gjerësi :15.47974
gjatësi :103.88069
Zona Koha :Asia/Bangkok
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Tha Hat Yao/ท่าหาดยาว, 45240, Phon Sai/โพนทราย, Roi Et/ร้อยเอ็ด, Northeast/ภาคอีสาน është e vendosur në Tajlandë.Kodi i saj është zip 45240.

Të tjerët u kërkohet në
Tha Hat Yao/ท่าหาดยาว, 45240, Phon Sai/โพนทราย, Roi Et/ร้อยเอ็ด, Northeast/ภาคอีสาน,45240 ©2014 kodin postar Query