Tajlandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Mae Win/แม่วิน, 50360, Mae Wang/แม่วาง, Chiang Mai/เชียงใหม่, North/ภาคเหนือ: 50360

50360

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Mae Win/แม่วิน, 50360, Mae Wang/แม่วาง, Chiang Mai/เชียงใหม่, North/ภาคเหนือ
Qytet :Mae Win/แม่วิน
Rajon 3 :Mae Wang/แม่วาง
Rajon 2 :Chiang Mai/เชียงใหม่
Rajon 1 :North/ภาคเหนือ
Vend :Tajlandë
Kodi Postar :50360

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :TH-50
gjerësi :18.65633
gjatësi :98.68173
Zona Koha :Asia/Bangkok
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Mae Win/แม่วิน, 50360, Mae Wang/แม่วาง, Chiang Mai/เชียงใหม่, North/ภาคเหนือ është e vendosur në Tajlandë.Kodi i saj është zip 50360.

Të tjerët u kërkohet në
Mae Win/แม่วิน, 50360, Mae Wang/แม่วาง, Chiang Mai/เชียงใหม่, North/ภาคเหนือ,50360 ©2014 kodin postar Query