Tajlandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Tham Lot/ถ้ำลอด, 58150, Pang Mapha/ปางมะผ้า, Mae Hong Son/แม่ฮ่องสอน, North/ภาคเหนือ: 58150

58150

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Tham Lot/ถ้ำลอด, 58150, Pang Mapha/ปางมะผ้า, Mae Hong Son/แม่ฮ่องสอน, North/ภาคเหนือ
Qytet :Tham Lot/ถ้ำลอด
Rajon 3 :Pang Mapha/ปางมะผ้า
Rajon 2 :Mae Hong Son/แม่ฮ่องสอน
Rajon 1 :North/ภาคเหนือ
Vend :Tajlandë
Kodi Postar :58150

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :TH-58
gjerësi :19.53273
gjatësi :98.27012
Zona Koha :Asia/Bangkok
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Tham Lot/ถ้ำลอด, 58150, Pang Mapha/ปางมะผ้า, Mae Hong Son/แม่ฮ่องสอน, North/ภาคเหนือ është e vendosur në Tajlandë.Kodi i saj është zip 58150.

Të tjerët u kërkohet në
Tham Lot/ถ้ำลอด, 58150, Pang Mapha/ปางมะผ้า, Mae Hong Son/แม่ฮ่องสอน, North/ภาคเหนือ,58150 ©2014 kodin postar Query